Here are our pricing plans:
Single Textbook Access (1 student) | Annual Price | |
Basic | Videos only | $49 |
Plus | Video + Online Grading | $79 |
Pro | Videos + Nicole’s Study Hall | $79 |
Premium | Videos + Online Grading + Nicole’s Study Hall. | $99 |
To add an additional student account | $10 |
Multiple Textbook Access (Small Family 2-5 students) | Annual Price | |
Basic | Videos only | $79 |
Plus | Video + Online Grading | $129 |
Pro | Videos + Nicole’s Study Hall | $129 |
Premium | Videos + Online Grading + Nicole’s Study Hall. | $149 |
| Annual Price | |||
Basic | Videos only | $129 | ||
Plus | Video + Online Grading | $179 | ||
Pro | Videos + Nicole’s Study Hall | $179 | ||
Premium | Videos + Online Grading + Nicole’s Study Hall. | $199 |